Dom Aktualności

Różnica między narzędziem CBN a narzędziem PCD?

Chiny Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd Certyfikaty
twoje wkładki tnące PCD są bardzo dostosowane do moich potrzeb, mam nadzieję współpracować ze swoją firmą w przyszłości!

—— James

Moja tokarka potrzebuje narzędzi do cięcia PCBN, a twoje produkty są trwałe, dobra robota!

—— Kok

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Różnica między narzędziem CBN a narzędziem PCD?
najnowsze wiadomości o firmie Różnica między narzędziem CBN a narzędziem PCD?

Wydajność jest inna.baiCBN przetwarza głównie czarne metale o wysokiej twardości, takie jak stal hartowana i żeliwo (żelazo).Dao może wytrzymać wysokie temperatury (powyżej 1000 stopni shu), a twardość wynosi zawsze 8000 HV, co jest lepszym sposobem na poprawę wydajności produkcji i przetwarzanie trudnych w obróbce materiałów.Dobry materiał narzędziowy.

PCD jest używany głównie do obróbki metali nieżelaznych, takich jak metale nieżelazne.Może naostrzyć ostre krawędzie i uzyskać lepiej obrobioną powierzchnię, która generalnie pozwala uzyskać wykończenie o wartości 0,2.

Głównymi obiektami obróbki narzędzi CBN są żeliwo i stal hartowana.Przemysł zastosowań jest również głównie w przemyśle silników i łożysk samochodowych.

W porównaniu z narzędziami PCD narzędzia CBN są łatwiejsze w obróbce.Ponadto, w związku z promowaniem oszczędności energii w przemyśle motoryzacyjnym, coraz więcej samochodów wykorzystuje w silnikach podłoża ze stopów aluminium.Dlatego CBN jest atakowany przez ostrza PCD podczas frezowania silników samochodowych..

Oczywiście, wraz ze spadkiem kosztów narzędzi skrawających z CBN, w dziedzinie tarcz hamulcowych do samochodów, płytki z CBN do toczenia również zastąpiły udział tradycyjnych węglików spiekanych.Należy powiedzieć, że wraz ze wzrostem liczby gatunków materiałów CBN, w tej tradycyjnej dziedzinie toczenia i szlifowania materiałów twardych, udział narzędzi CBN będzie nadal rósł.

Pub Czas : 2021-02-01 15:34:22 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wang Ge

Tel: +8613838015973

Faks: 86-371-67988963

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)