Dom Aktualności

Rozwój ostrzy sześciennych z azotku boru sprzyja stosowaniu materiałów o wysokiej twardości

Chiny Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd Certyfikaty
twoje wkładki tnące PCD są bardzo dostosowane do moich potrzeb, mam nadzieję współpracować ze swoją firmą w przyszłości!

—— James

Moja tokarka potrzebuje narzędzi do cięcia PCBN, a twoje produkty są trwałe, dobra robota!

—— Kok

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Rozwój ostrzy sześciennych z azotku boru sprzyja stosowaniu materiałów o wysokiej twardości
najnowsze wiadomości o firmie Rozwój ostrzy sześciennych z azotku boru sprzyja stosowaniu materiałów o wysokiej twardości

W związku z rozwojem narzędzi i rozwojem nowoczesnej produkcji maszyn, w warsztacie obróbki pojawia się coraz więcej materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce, ale czy rozwój narzędzi może powodować wysoką twardość i trudność w obróbce materiały osiągają nowy poziom stał się kluczowym czynnikiem..W procesie skrawania istnieją metody skrawania, takie jak toczenie, frezowanie, wytaczanie i wiercenie, ale powszechną jest toczenie.Typowe materiały o dużej twardości, takie jak walce i pompy, są często obrabiane przez toczenie.


Materiały o wysokiej twardości i trudne w obróbce to materiały kruche i twarde, które są trudne w obróbce i mają surowe wymagania dotyczące jakości powierzchni, a także surowe wymagania dotyczące wydajności dla obrabiarek i narzędzi skrawających.Dlatego przy obróbce materiałów o wysokiej twardości i trudnych do obróbki skrawaniem potrzebne są doskonałe narzędzia tokarskie i wydajniejsze obrabiarki.


W rzeczywistej obróbce materiałów o wysokiej twardości i trudnych do obróbki skrawaniem napotyka się wiele problemów, takich jak twardość, naddatek na obróbkę, sztywność obrabiarki, wydajność narzędzia itp. Najważniejszy jest również materiał narzędzia.Materiały o wysokiej twardości i trudne w obróbce mają dużą twardość i są trudne w obróbce.Jeśli materiał narzędzia zostanie wybrany nieprawidłowo, bez względu na to, jak sztywna jest obrabiarka, nie można obrabiać produktów wysokiej jakości.Wymagana jest szczegółowa analiza konkretnych zagadnień.

najnowsze wiadomości o firmie Rozwój ostrzy sześciennych z azotku boru sprzyja stosowaniu materiałów o wysokiej twardości  0


Materiały narzędziowe sięgają od najwcześniej opracowanych narzędzi ze stali szybkotnącej, po późniejsze narzędzia z węglików spiekanych, powlekane narzędzia z węglika spiekanego, narzędzia ceramiczne, po ostrza z regularnego azotku boru, które są szeroko stosowane w dziedzinie materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce. .
W przeciwieństwie do zwykłych materiałów, materiały o wysokiej twardości są trudne w obróbce i mają różne właściwości przetwórcze.Ze względu na dużą twardość materiałów często występują problemy w obróbce toczenia, takie jak silne utwardzenie podczas obróbki stali wysokomanganowej, poważne wady odlewnicze podczas zgrubnego toczenia walców żeliwnych i wiele innych czynników, które mają wpływ na dobór metod obróbki i przybory.Przed obróbką wymagana jest dokładna analiza, a planowanie od wyboru obrabiarek do procesu skrawania jest wymagane.


Rozmiar i kształt materiałów o wysokiej twardości są różne, a pozycje obróbki są różne, co skutkuje różnymi obrabiarkami, osprzętem, narzędziami skrawającymi i parametrami skrawania.Z punktu widzenia wydajności produkcji narzędzie jest kluczowym czynnikiem.Obecnie powszechnie używanym narzędziem do cięcia materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce jest ostrze z sześciennego azotku boru, które jest mocowanym maszynowo narzędziem wymiennym o twardości około HRC 98,5 i może wytrzymać wysokie temperatury do 1400 ℃.Cięcie na sucho zmniejsza zanieczyszczenie środowiska.


Przy stosowaniu ostrzy z sześciennego azotku boru do obróbki materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce, procesy obróbki zgrubnej i wykańczającej muszą być przetwarzane według różnych parametrów.Indeksowane ostrza z regularnego azotku boru mają wysoką wydajność obróbki i są obecnie pierwszym wyborem do obróbki zgrubnej z wysoką twardością.Ling super twarda, niemetalowa regulacja kleju ostrze z azotku boru, rolka z żeliwa o wysokiej twardości klasy BN-K1 do toczenia zgrubnego, efekt jest kilkakrotnie większy niż w przypadku frezu ceramicznego.


Podobnie jak parametry procesów obróbki zgrubnej i wykańczającej są różne, tak w przypadku płytek wymiennych z regularnego azotku boru naddatek i kształt są pierwszymi czynnikami branymi pod uwagę przy narzędziach skrawających.Podczas obróbki zgrubnej margines jest duży.Wybierz zintegrowane ostrze z sześciennego azotku boru, a margines wykończeniowy jest niewielki.Wybierz odpowiednie ostrze z azotku boru zgodne z wymogami prawnymi, zgodnie z wymogami dotyczącymi chropowatości i rozmiaru.Jednak podczas obróbki materiałów o wysokiej twardości często jest szorstki i drobny.Obróbka noża skraca czas wymiany narzędzia i poprawia wydajność obróbki.


Wraz z pojawieniem się monolitycznych ostrzy z regularnego azotku boru, przemysł wytwórczy stopniowo zwiększał produkcję materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce, które są szeroko stosowane w głównych gałęziach przemysłu maszynowego, takich jak maszyny górnicze, hutnictwo i maszyny przemysłu ciężkiego. .Rozwój narzędzi skrawających zwiększył przestrzeń zastosowań materiałów o wysokiej twardości i trudnych w obróbce.

 

Dalsze czytanie;New Asia Rich dostarcza następujące produkty i rozwiązania narzędziowe do materiałów trudnych w obróbce i wysokowydajnej obróbki:
1. Obróbka żeliwa / staliwa o dużej twardości, takich jak: żeliwo stopowe o dużej twardości, takie jak żeliwo wysokochromowe, żeliwo białe, żeliwo niklowo-niklowe, stal wysokomanganowa i inne żaroodporne i odporna na zużycie obróbka zgrubna i wykańczająca stali [może ciągnąć szorstkie półfabrykaty odlewnicze z piaskiem i porami w samochodzie]
2. Obróbka detali o dużej twardości po obróbce cieplnej, takich jak: hartowana stal łożyskowa, stal nawęglana, stal azotkowa, stal narzędziowa, stal matrycowa, twarde skrawanie po cięciu przerywanym na gorąco [ostrze ma doskonałą ciągliwość i odporność na ścieranie;pojedynczy Ap może osiągnąć 7,5 mm i może przetwarzać części stalowe o wysokiej twardości w zakresie HRC45-HRC79]
3. Inne trudne do skrawania materiały: stopy wysokotemperaturowe, metalurgia proszków, stopy ogniotrwałe i węglik wolframu, obróbka stopów na bazie niklu i kobaltu oraz obróbka twardych powierzchni części do spawania natryskowego termicznego [można dostosować, nie -standard, rysunki i próbki Przetwarzanie】
4. Szybkie cięcie zwykłego żeliwa szarego i perlitycznego żeliwa sferoidalnego [żywotność narzędzia 10-20 razy większa niż w przypadku stopu]

Pub Czas : 2021-02-01 15:40:13 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Zhengzhou New Asia Rich Superhard Cutting Tools Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wang Ge

Tel: +8613838015973

Faks: 86-371-67988963

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)